Lesní technika | Kolové traktory | Senážní a samosběrací vozy |
Přívěsy a návěsy | Manipulační technika | Komunální technika |
Postřikovač HARDI COMMANDER 2800/18m
Nabízíme k okamžitému odběru postřikovač HARDI COMMANDER 2800/18m Výbava : ramena 18 m, TRIPLET, INLINE filtry, hydraulicky ovládaná, značkovač - nádrž 2800 l, proplachovací trysky, hladinoznak, - proplachovací nádrž 300 l - přimíchávací nádrž na chemikálie, výškově stavitelná s kulovou tryskou na...
detail
Cisterna KIRCHNER T2500
Jednoosá traktorová cisterna KIRCHNER T2500. Celková hmotnost: 3500 kg, Obsah cisterny: 2570 lt, Pneu 11,5/80-15,5/10PR, rozchod 1600 mm, vývěva KD 4000, kardan Walterscheig, náprava ADR, vzduchové dvouokruhové brzdy, hadice 3m - 5", roura 2m - 5", žárově zinkováno oboustraně, otevíratelné zadní víko. Kategorie Praconí stroj samojízdný...
detail
HORSH PRONTO 4DC
Secí stroj HORSCH PRONTO 4 DC Rok výroby 2007, odpracováno 1.600 ha, plná výbava, prodejní cena 1.000.000,- Kč Datum přidání inzerátu 16.10.2009. Pro bližší informace se prosím obraťte na...
detail
CLAAS QUADRANT 1100
CLAAS QUADRANT 1100 Lis na hranaté balíky, rok výroby 1993. Datum přidání inzerátu 4.2.2009. Pro bližší informace se prosím obraťte na následující kontakt: SOME Jindřichův Hradec s.r.o., středisko Some...
detail
PNEUSEJ 6m
pneumatický secí stroj, záběr 6m, klasické botky, znamenáky, kolejové řádky, včetně rychlozávěsu, vadný ventilátor-nutná oprava. cena 37000,- Kč + DPH kontakt: Václav Formánek 602 155 849, e-mail: formanek@somejh.cz ...
detail
TOP 1251
Předváděcí shrnovač píce POTTINGER EUROTOP 1251 QATRO, r.v. 2006, po cca 150 ha, výborný stav cena: 790 000,-Kč + DPH Libor Gulykáš Some Jindřichův Hradec s.r.o. ...
detail
Secí kombinace POTTINGER LION 4001 + VITASEM 401 A
Rotační brány PÖTTINGER LION 4001, výbava: Packer válec 500 mm s navařovanými stěrkami, připojovací díly pro VITASEM s hydraulickým třetím bodem, 540 ot./min. Secí stroj PÖTTINGER VITASEM 401 A, výbava: diskové botky 33/12,1 cm, objem zásobníku 1000 litrů, odpružené zavlačovače tvaru V,...
detail
Řezačka FORTSCHRITT E-281 C
Řezačka FORTSCHRITT E-281 C Rok výroby 1988-89, funkční, včetně lišty. Cena dohodou. Datum přidání inzerátu 3.4.2009 Pro bližší informace se prosím obraťte na následující kontakt: SOME Jindřichův Hradec s.r.o., středisko Some Vysočina Radek Bruknar, bruknar@somejh.cz tel. 607 555...
detail
Příkopové rameno McCONNEL PA52E Hy Reach
Příkopové rameno McCONNEL PA52E Hy Reach rok výroby 2006, vyložení ramene 5,2 m, nezávislá hydraulika, hydr. nájezdová pojistka, paralelogram, osvětlení, elektroovládání, adaptér kotoučová pila. Prodejní cena 590.000,- Kč. Datum přidání inzerátu 23.4.2009. Pro bližší informace se prosím obraťte na...
detail
Diskový podmítač JOSK PUMA TB 3,2.
Diskový podmítač JOSK PUMA TB 3,2, rok výroby 2004, pracovní záběr 3,2m, průměr disků 660 mm, nastavitelný úhel sekcí, diskové sekce do X, dvojitý opěrný válec, osvětlení, koncové zahrnovací disky Velmi pěkný stav, cena 255.000,-Kč+DPH Datum přidání inzerátu 13.5.2009 Pro bližší informace se...
detail
Secí kombinace Alpego
Secí kombinace - rotační brány Alpego RH 400 a secí stroj diskový, pneumatický Carmen CR 400, r.v. 2002, uvedená do provozu v 8/02, velmi dobrý stav, výsevní ústrojí v nerezovém provedení,Cena dohodou Pro bližší informace se prosím obraťte na následující...
detail
Lis na kulaté balíky PÖTTINGER ROLLPROFI 3300 LSC
Lis na kulaté balíky PÖTTINGER ROLLPROFI 3300 LSC, pevná kombinovaná komora d 125 cm, , do provozu 2007, odpracováno 5.660 balíků, sběrač 2,2 m, vkládací rotor, řezací ústrojí s 25 noži, ovíjení síť. Servisně připravený na sezónu. Velmi dobrý stav, cena 550.000,-Kč + DPH Pro bližší informace se prosím obraťte na...
detail
Secí stroj JOHN DEERE 750 A
Bezorebný secí stroj JOHN DEERE 750 A, pracovní záběr 6m, diskové secí ústrojí, nakládací rameno, rok výroby 1998, odpracováno 2.000 ha. Cena 490.000,-Kč + DPH Datum přidání inzerátu:...
detail
Sklízecí mlátička MDW E 524 ERNTE MEISTER
Sklízecí mlátička MDW ERNTE MEISTER 524, rok výroby 1992, nový motor s dvouletou zárukou. Cena 440.000,-Kč + DPH Datum přidání inzerátu: 2.6.2009 Pro bližší informace se prosím obraťte na následující kontakt: SOME Jindřichův Hradec s.r.o. Libor Gulykáš, gulykas@somejh.cz, tel. 602...
detail
Secí kombinace POTTINGER LION 4000 + VITASEM 400 A
Rotační brány PÖTTINGER LION 4000 Secí stroj PÖTTINGER VITASEM 400 A pracovní záběr 4m, klasické botky, kolejové řádky Včetně podvozku pro...
detail
Diskový podmítač AKPIL 3.15
Vzadu nesený diskový podmítač, pracovní záběr 3,15 m, průměr disku 510...
detail
Bubnový žací stroj VICON CM 218
Bubnový žací stroj VICON CM 218 rok výroby 2003, perfektní stav, odpojitelný lamač, tři možnosti přepravní polohy, mechanická nárazová pojistka, kardan s jistící a doběhovou spojkou Cena 85.000,- Kč bez DPH Datum přidání inzerátu 27.8.2009 Pro bližší...
detail
postřikovač RP 4-90
Tažený postřikovač RP 4-90, licenční výroba Hardi v APZ Zlín. Kompletní a funkční. Nádrž 2400l, ramena Hardi 18m, triplety, pěnovače. elektronické ovládání, náhradní čerpadlo, nové pneu. Cena 100.000,- Kč / při...
detail
podmítací pluh KVERNELAND ECOMAT 650
podmítací pluh KVERNELAND ECOMAT 650 6-tiradličný podmítací pluh s drtičem hrud, hydraulické vario, zahrnovací límce, kombi kolo pro orbu a přepravu. Výborný stav, používán 2 roky, odpracováno cca 150 ha. Důvodem prodeje je změna...
detail
PV3S FEKÁL
Fekál V3S 3,5 m3 rok výroby 1962, v 1985 kompletní GO,Ve 2006 koupená úloženka od vojáků, původní V3S cisterna, v současné době má najeto cca 7.000 km ,letos...
detail
Žací stroj KRONE EASYCUT 6210 CV
KRONE EASYCUT 6210 CV tažený žací stroj s lamačem, r.v. 2004, velmi zachovalý Cena 700 tis .Kč + DPH Datum přidání...
detail
Polonesený pluh PÖTTINGER SERVO 65 NOVA
PÖTTINGER SERVO 65 NOVA polonesený otočný pluh, 2x6 radlic, provedení...
detail
PÖTTINGER TERRASEM 6000
Secí stroj PÖTTINGER TERRASEM 6000 Rok výroby 2002, plná výbava, odvalovací hvězdice, packer válec...
detail
Nový PÖTTINGER NOVACAT 306 F alpha motion
PÖTTINGER NOVACAT 306 F alpha motion Nový čelní dískový žací...
detail
Diskový podmítač PÖTTINGER TERRADISC 4000 K
PÖTTINGER TERRADISC 4000 K Nesený diskový podmítač - předváděcí...
detail
Diskový podmítač SMS DB 450 S
Diskový podmítač SMS DB 450 S sklopná polonesená verze, velmi dobrý stav, rok výroby 2003, pracovní záběr 4,5 m, nové osazení (po 20 ha) Prodejní cena...
detail
Shrnovač KRONE SWADRO 1201A
Shrnovač Krone Swadro 1201 A dvourotorový shrnovač píce Krone Swadro 1201 A, stranový řádek, pracovní záběr 6,2 m, rok výroby 2005 Prodejní cena 130.000,- Kč + DPH Datum...
detail
Shrnovač KUHN GA 6000
Shrnovač píce KUHN GA 6000 dvorotorový shrnovač píce, hydr. ovládaný rám, rok výroby 2004, po GO, 100% stav Prodejní cena 3.500 EUR +...
detail
Obraceč Deutz Fahr KH 400 DN
Obraceč píce Deutz Fahr KH 400 DN 4-rotorový obraceč píce, po GO, dobrý stav, odpracováno ca. 1000 ha Prodejní cena 30.000,- Kč +...
detail
Obraceč KUHN GF 5801 MH
Obraceč píce KUHN GF 5801 MH 6-rotorový obraceč píce, funkční, výkyvný závěs, hydraulicky sklopitelné rotory Prodejní cena 30.000,- Kč +...
detail
Diskový podmítač KLASIK X 4500
KLASIK X 4500 diskový podmítač, prac. záběr 4,5m, málo jeté, rok výroby 2002, změna technologie Prodejní cena 150.000,- Kč + DPH Datum přidání inzerátu...
detail
Zahradní traktor Partner P11597
Zahradní traktor s žacím ústrojím 97 cm a výhozem do strany. Tento stroj disponuje manuální převodovkou s 5 rychlostmi dopředu a...
detail
Senážní vůz MENGELE LW 745 RO
Senážní vůz MENGELE LW 745 RO Rok výroby 2001, vkládací rotor, řezací ústrojí 38 nožů, nové rolny na sběrači, pozinkovaný hlavní rám, aplikátor. Velmi dobrý stav, prodejní cena 295.000,- Kč bez DPH. Datum přidání inzerátu 2.8.2010 Pro bližší informace se prosím obraťte na následující...
detail
Lis na kulaté balíky ROLLPROFI 3120 L
PÖTTINGER ROLLPROFI 3120 L Lis na kulaté balíky, pevná kombinovaná komora d 125 cm, , rok výroby 2005, odpracováno 9.500 balíků, vázání do sítě. Velmi dobrý stav, prodejní cena 255.000,- Kč bez DPH Datum přidání inzerátu 2.8.2010 Pro bližší informace se prosím...
detail
Lis na kulaté balíky Želetava
Lis na kulaté balíky ŽELETAVA funkční, po opravě sběrače, 5 náhradních pásů, sponkovačka, náhradní sběrač Cena 47.000,- Kč bez DPH Datum přidání inzerátu 25.8.2010 Pro bližší informace se prosím obraťte na následující kontakt: p. Venc, tel. 728 777...
detail







